Gwiazdy Są Uzależnieni Zielony Sok

Jakie piękności, Detox i dobrobytu sekrety gwiazd? Modelek, aktorek czy piosenkarek przysięgają na swoje zielone koktajle. Ustawić Alessandra Ambrosio, Reese Witherspoon i Gigi Hadid!

Aby rozpocząć rok, aby wziąć Lekarstwo Detox w lecie lub po prostu daj sobie trochę przyjemności, koktajle-to zawsze dobry pomysł! Ze szpinakiem, ogórki lub kapusta, zielony sok mają dużą wartość odżywczą.

Dowody z tych gwiazd, które nigdy nie zwalniaj swojego cennego eliksiru … nawet na ulicy!

Zielony sok, sekret urody modelekZielony sok, sekret urody modelek

Kiedy widzimy, że piękna Rosie Huntington-Whiteley i Alessandra Ambrosio nie puścić swoich zielonych soków, to bardzo chce się skusić! Kolega Jason Statham przyznaje, że chętnie miesza różne owoce i surowe warzywa, zgodnie z ich pragnieniami.

Anioł Victoria ‘ s secret przyznaje na swojej stronie, że zielone koktajle idealnie nadają się do jej skóry.

Nawet mała wiadomość! Model przestępcza banda, tworząca Gigi Hadid, Hailey Baldwin i Kendall Jenner często fotografują rozkoszując jego zielony napój z dwoma огневыми granic.

Gwiazdy wybierają DetoxGwiazdy wybierają Detox

Po trzech ciąż, Jennifer Garner wyświetla sylwetka marzeń! W 45 lat, aktorka prowadzi swoją karierę, a szczególnie jej rolę matki, która pozostaje priorytetem dla niej. Z rodziną zarządzać, były Bena Batmana zapewnia gwarancję zdrowej i zbilansowanej diety dla całej jego małej rodziny!

Reese Witherspoon, ona rysuje wszystkie jej porady z niej świetna przyjaciółka Gwyneth Paltrow. Prawdziwymi ambasadorami kapusta i jagody goji, obie aktorki są uzależnieni Detox . Aktorka duża mała kłamstwo nawet przyznaje, że regularnie towarzyszy jej zielone soki … dziecięce, garnki. Do każdego swojego żywności tryb!

Zdrowy duch w zdrowym ciele. Nina Dobrev często powtarza, że gdyby nie była aktorką, ona otworzyła joga i herbaciarnia. Nic dziwnego, że, kiedy wiemy nieco gwiazda pamiętników wampirów! Ex-praktyka Ian Somerhalder ciężko jogi i cieszy pyszne koktajle.

Zielony sok sojuszników dla sportuZielony sok sojuszników dla sportu

To daleko to czas, kiedy Chloe Kardashian był brzydkie kaczątko w rodzinie. Dziś, siostra Kim Kardashian-to bomba, która ma swój własny program ” ciało zemsty “. Ona radzi ludziom, którzy, tak jak oni, chce całkowicie zmienić swoją sylwetkę.

Teraz w jej skórę, dzieli się swoimi intensywne zajęcia sportowe na Instagram codziennie z jej zwolennikami. Na 32, Chloe Kardashian jest również uznawane są wyłączone wszystkie ekscesy w diecie, teraz uzależniony od zielonego soki z F ramboise, banan i szpinak.

W wieku 48 lat, Naomi Watts pojawia się w dziesięć mniej. Jasne i eleganckie, aktorka zawsze chciała poddawać wezwanie skalpel. Chociaż ona nie zwraca szczególną uwagę na to, co je, jednak przyznaje, że być uzależniony od sportu: pilates, korty tenisowe, a nawet jazda na rowerze: ona zajmuje się wieloma rodzajami działalności, w połączeniu z biologicznymi sokami .

W wirówki, pokroić w … mieszać!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *